Úvod » PITNÝ REŽIM - GREENBI,DIONELA

PITNÝ REŽIM - GREENBI,DIONELA

 
GreenBi
 
 
Minerální filtr v kombinaci s patentovanou zinkovou anodou Ion ScaleBuster® je jediným zařízením na trhu. Pitnou vodu obohatí o minerály v množství, které je nutné pro zdravé fungování našeho organismu. Díky zinkové anodě Ion ScaleBuster® a aktivnímu uhlí s obsahem stříbra se v minerálním filtru nemnoží a neusazují bakterie.
 
Voda upravená systémem GreenBi je vhodná jak pro vaření, tak pro přímou konzumaci.
 
GreenBi představuje návrat k přírodě, voda je připravena na základě požadavků našich buněk. Systém několika násobné filtrace GreenBi nepoužívá žádné chemické přísady.
 
Voda GreenBi je zbavena bakterií, těžkých kovů, nežádoucích příměsí. Alkalická voda s optimální hodnotou pH 7,2 - 7,6, zajišťuje buňkám kyselo-zásaditou rovnováhufiltr
 
• snižuje množství chlóru až o 60 % mg/l
• dusičnany až o 28 % mg/l
• sekundární železo až o 94 % ug/l
• GreenBi zvýší obsah hořčíku až o 39 % mg/l
 
Tato technologie je výsledkem dlouhodobých výzkumů, které se zabývají zdravotními riziky, která vznikají díky působení škodlivých vlivů na buňky našeho těla. Na základě těchto poznatků byla vyvinuta speciální technologie GreenBi

 

schema

Dionela je filtrační systém spičkové kvality "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Pomocí zpětné analýzy vypotřebovaných filtračních náplní se po léta precizně dolaďuje funkce vodních filtrů Dionela tak, aby co nejlépe pracovaly v podmínkách, které v naší zemi převažují,  tím je Dionela skutečně unikátní.  Tato zpětná vazba je, spolu s použitím nejlepších technologií a  mimořádně velkým objemem sorpčních hmot,  důvodem jeho vysoké účinnosti.

Dionela využívá čtyři druhy výměnných filtračních vložek. Podle Vašich požadavků a potíží s pitnou vodou si sami můžete vybrat filtr Dionela s tou správnou filtrační vložkou. Pro verzi vodních filtrů Dionela s dezinfekční funkcí vhodnou pro studniční vodu.

Nejoblíběnější je umístění filtru pod linku tak, aby na lince byl vidět jen ventil, kterým se filtr obsluhuje. Ve spodní části stránky můžete vybírat ale i z filtrů Dionela určených na liku, toto připojení je levnější ale o něco méně praktické. 

O skutečně vynikajících vlastnostech českých filtrů Dionela se můžete dočíst i v nezávislém testu filtrů časopisu pro spotřebitele D-Test.

 

Na dotaz poskytneme více informací :-)

VOLEJTE IHNED: 774 944 594


běžná cena 2 500 Kč

naše cena 1 700 Kč

skladem